Supplier: Grandlub
Date:Şubat 22, 2017

Tekstil Yağları

 • Solvent Tekstil Yağları

  Tekstil makinalarının ( örme, triko, çorap) yüksek devirli ve hızlı iğne ve plakaları, iğne yatak silindirleri, platin ve tablalarının temizlenmesinde ve genel bakım periyotlarını uzatmak amacıyla üretilmiştir.
  Tekstil makinalarda mevcut olan koruyucu yağlarının temizliğinde ve makinaların ısıtılmasında Grandlub Solv TXW 12’ nin kullanılması ekipmanı rahatlatır ve korur.
  Özellikle Grandlub Tekstil yağlarını kullanmadan önce, makinaların tamamen bu solventler ile temizlenmesi ve yağlama sisteminin tamamen yıkanması tavsiye edilir.
  Mineral baz yağları, parafinik hidrokarbonlar ve özel katkıların ilavesi ile üretilmiştir. Yüksek temizleme kapasitesi yanında, parça yüzeylerinde film tabakası da oluşturarak yağlamaya katkı sağlar.
  Ürün içeriğinde klorlu çözücüler bulunmaz.

  Grandlub Solv TXW 12 (TDS)
  TDS
 • TX 1-x Tekstil Yağları

  Grandlub TX serisi yüksek hız ve sıcaklık derecelerinde çalışan örme makinalarının aksamlarında kullanılmak üzere geliştirilmiş, iyi rafine edilmiş, yüksek kaliteli, mineral yağlar, emülgatörler ve nitelik kazandırıcı katkı maddelerinin karışımı ile üretilmiş ĠĞNE ve PLATĠN yağıdır. Grandlub TX 1-22, biyolojik olarak çözünebilme ve yıkanarak kolaylıkla kumaştan uzaklaştırılabilme özelliklerine sahiptir. Görünümü açık sarı renklidir . Elastan içerikli kumaşlarda sorunsuz şekilde kullanılabilir.

  Grandlub TX 1-22 (TDS) Grandlub TX 1-27 (TDS) Grandlub TX 1-32 (TDS)
  TDS TDS TDS
  Grandlub TX 1-46 (TDS) Grandlub TX 1-68 (TDS) Grandlub TX 1-100 (TDS)
  TDS TDS TDS
 • TXW 2-x Tekstil Yağları

  Grandlub TXW serisi yüksek hız ve sıcaklık derecelerinde çalışan örme makinalarının aksamlarında kullanılmak üzere geliştirilmiş, iyi rafine edilmiş, yüksek kaliteli, grup III yağlar, emülgatörler ve nitelik kazandırıcı katkı maddelerinin karışımı ile üretilmiş ĠĞNE ve PLATĠN yağıdır.
  Grandlub TXW serisi, biyolojik olarak çözünebilme ve yıkanarak kolaylıkla kumaştan uzaklaştırılabilme özelliklerine sahiptir. Görünümü renksiz-sarımsı renklidir . Elastan içerikli kumaşlarda sorunsuz şekilde kullanılabilir.

  Grandlub TXW 2-22 (TDS) Grandlub TXW 2-27 (TDS)
  TDS TDS
  Grandlub TXW 2-32 (TDS) Grandlub TXW 2-46 (TDS)
  TDS TDS